
Montmartre bij Leefgoed de Olifant
Datum: 5 juni 2022 11:00 - 6 juni 2022 18:00
Na twee jaar afwezigheid wegens COVID staat dit jaar de jaarlijkse Kunst- en Cultuurmarkt Montmartre op het prachtige terrein van het Leefgoed weer op het programma.
Tijdens het Pinksterweekend, zondag 5 en maandag 6 juni, staan exposanten uit de regio klaar om het publiek te ontvangen. Er is een uiteenlopend aanbod van o.a. Keramiek, Schilderijen, tekeningen, sieraden en prenten. Er is een tekenaar aanwezig die bezoekers op verzoek portretteert en er is live muziek. Natuurlijk is het terras van restaurant De Dames als vanouds een plek om even neer te strijken voor een drankje en een hapje. Nieuw is de Leefgoed cocktail bar waar de lekkerste cocktails, gin-tonics en heerlijke flammkuchen worden gemaakt.
Kortom een uitgelezen moment om met familie en-of vrienden op pad te gaan voor een bezoek aan de zesde editie van Montmartre aan de IJssel.
Gratis toegankelijk van 11.00u - 18.00u. Tevens is de Leefgoed Beeldentuin ook geopend voor bezoek.
Leefgoed de Olifant
Groenedijk 325
Nieuwerkerk a/d IJssel
Agenda | Leefgoed de Olifant